Zobrazit menu

Lékař ve Švýcarsku

Jak se stát lékařem ve Švýcarsku?

Pokud chcete změnit váš život skutečně od základů a pracovat na pozici, která vás bude naplňovat a současně bavit, staňte se lékařem ve Švýcarku. V jedné z nejbohatších zemí světa na vás čeká skvělé a moderní lékařské zázemí a špičkové pracovní týmy.

Pokud toužíte po nové kariéře, během které získáte cenné zkušenosti a stabilní zázemí, rádi vám pomůžeme získat novou pracovní pozici. Budeme s vámi od naprostého začátku až do konce, kdy získáte novou skvělou práci.

Jsme tu pro vás a budeme vám po celou dobu k ruce. Pomůžeme vám si ujasnit vaše představy o vysněné práci, platové ohodnocení, nabídneme vám několik pracovních pozic, ze kterých si budete moci vybírat a uděláme vše pro to, abyste byli naprosto spokojeni

Nabídky pro vaši novou pozici vyhledáváme na prestižních univerzitních a privátních klinikách, kantonálních nebo městských nemocnicích a rehabilitačních zařízeních.

Doktor
Mám zájem o tuto pozici Lékař v Německu
Zdravotní personál

Jaké podmínky musím splňovat pro pozici lékaře ve Švýcarsku?

Pro získání vašeho vysněného povolání není potřeba speciální znalosti tamějšího trhu práce či podobných záležitostí. Od toho jsme tu my, abychom vám v tomto vaše rozhodnutí ulehčili. Pro pozici lékaře ve Švýcarsku musíte však splňovat:

  • úspěšně ukončené VŠ vzdělání lékařského směru
  • alespoň 1 rok praxe v oboru
  • Švýcarská aprobace (pomůžeme vyřídit)
  • aktivní znalost německého jazyka (C1 certifikát)

Rádi vám pomůžeme s přípravou na absolvování zkoušky pro jazykový certifikát. Nabízíme možnost jazykových kurzů, které můžete absolvovat z pohodlí vašeho domova v čase, který vám bude zcela vyhovovat.

Naše služby Kontaktujte nás

Jak postupovat, pokud se chcete stát lékařem ve Švýcarsku?

Pro získání vaší vysněné pracovní pozice vám postačí podniknout dva kroky:

Co se stane poté, co nás kontaktujete?

Ve chvíli, kdy nás poprvé kontaktujete, zašlete nám také váš životopis v německém jazyce na e-mail info@pflege24.cz. Tím si značně usnadníme následné kroky.

My vám v co nejbližší době zavoláme a během hovoru společně probereme pracovní možnosti a vše představy o hledané práci v zahraničí.

Pomůžeme vám s veškerou potřebnou dokumentací, překlady, formuláři a dalšími náležitostmi, které jsou nutné pro zahraniční úřady.

Připravíme vám několik pracovních nabídek, které budou zcela splňovat vaše očekávání.

Před tím, než si vyberete vaši vysněnou pracovní pozici, můžete také využít našich překladů a jazykových kurzů, které vám pomohou oprášit znalosti německého jazyka, zdravotnickou terminologii a připraví vás také na pracovní pohovor.

Jak se připravit na pracovní pohovor?

Ve chvíli, kdy vám nalezneme vhodného zaměstnavatele, pozveme vás na pracovní pohovor. Ten se může současně pojit s hospitací – během které si můžete prohlédnout místo vašeho budoucího povolání a také si vyzkoušíte činnosti, které zde budete vykonávat.

Během tohoto období si uděláte představu o tom, zda tato pozice zcela vyhovuje vašim požadavkům a pomůže vám to tak se snadněji rozhodnout v případném přijetí pracovní nabídky.

Pokud se rozhodnete pracovní nabídku přijmout, připravíme vám společně s vašim novým zaměstnavatelem pracovní smlouvu a upřesníme termín vašeho nástupu.