Zobrazit menu

Zdravotní sestra v Německu

Toužíte po práci zdravotní sestry v Německu?

Rádi vám pomůžeme zajistit nové zaměstnání, které vás bude motivovat a posune vás ve vaší kariéře o několik kroků dopředu. V německém zdravotnictví můžete očekávat skvělé platové podmínky, prostor pro seberozvoj, mnoho zaměstnaneckých výhod, a především prestižní a vysoce moderní pracovní zázemí.

Pracovní nabídky pro vaše nové zaměstnání vybíráme z široké škály univerzitních klinik, okresních nemocnic, rehabilitačních center, pečovatelských domovů a ambulantně intenzivní sféry. Za každých okolností vám připravíme pouze takové pracovní nabídky, které budou zcela splňovat vaše představy. Naše služby jsou pro vás absolutně zdarma a smlouvu vždy obdržíte přímo od nového zaměstnavatele.

Všichni členové našeho týmu se těší z toho, že vám můžeme pomoci změnit život a nabídnout vám skutečně kvalitní zaměstnání, kde si budou vašich znalostí a schopností zcela vážit. Po celou dobu vám budeme plně k dispozici a pomůžeme vám tento náročný životní krok zvládnout lehce a bez jakýchkoliv obtíží. S námi to zvládnete.

Zdravotní sestra

Náš tým se o vás postará od naprostého začátku až do úspěšného konce, který představuje nástup do nové práce, stěhování a všechny písemné náležitosti, které k tomuto kroku připadají.

Mám zájem o tuto pozici Zdravotní sestra ve Švýcarsku
Zdravotní personál

Jaké podmínky musím splňovat pro pozici zdravotní sestry v Německu?

Pro získání vašeho vysněného povolání není potřeba speciální znalosti tamějšího trhu práce či podobných záležitostí. Od toho jsme tu my, abychom vám v tomto vaše rozhodnutí ulehčili. Pro pozici zdravotní sestry v Německu musíte však splňovat:

  • ukončený obor - všeobecná sestra / zdravotnický asistent / praktická sestra
  • aktivní znalost německého jazyka (B1 certifikát)

Rádi vám pomůžeme s přípravou na absolvování zkoušky pro jazykový certifikát. Nabízíme možnost jazykových kurzů, které můžete absolvovat z pohodlí vašeho domova v čase, který vám bude zcela vyhovovat.

Naše služby Kontaktujte nás

Jak postupovat, pokud se chcete stát zdravotní sestrou v Německu?

Pro získání vaší vysněné pracovní pozice vám postačí podniknout dva kroky:

Co se stane poté, co nás kontaktujete?

Ve chvíli, kdy nás poprvé kontaktujete, zašlete nám také váš životopis v německém jazyce na e-mail info@pflege24.cz. Tím si značně usnadníme následné kroky.

My vám v co nejbližší době zavoláme a během hovoru společně probereme pracovní možnosti a vše představy o hledané práci v zahraničí.

Pomůžeme vám s veškerou potřebnou dokumentací, překlady, formuláři a dalšími náležitostmi, které jsou nutné pro zahraniční úřady.

Připravíme vám několik pracovních nabídek, které budou zcela splňovat vaše očekávání.

Před tím, než si vyberete vaši vysněnou pracovní pozici, můžete také využít našich překladů a jazykových kurzů, které vám pomohou oprášit znalosti německého jazyka, zdravotnickou terminologii a připraví vás také na pracovní pohovor.

Jak se připravit na pracovní pohovor?

Ve chvíli, kdy vám nalezneme vhodného zaměstnavatele, pozveme vás na pracovní pohovor. Ten se může současně pojit s hospitací – během které si můžete prohlédnout místo vašeho budoucího povolání a také si vyzkoušíte činnosti, které zde budete vykonávat.

Během tohoto období si uděláte představu o tom, zda tato pozice zcela vyhovuje vašim požadavkům a pomůže vám to tak se snadněji rozhodnout v případném přijetí pracovní nabídky.

Pokud se rozhodnete pracovní nabídku přijmout, připravíme vám společně s vašim novým zaměstnavatelem pracovní smlouvu a upřesníme termín vašeho nástupu.